Geçmişi Ziyaret: Yeni Tema “Gececi”

Geçmişi Ziyaret: Yeni Tema “Gececi”

Lise zamanlarında filan free html template aratırken beğendiklerimi indirip arşivlerdim. O ara öyle bi temayla karşılaşmıştım ki renk uyumuyla ve desenleriyle ruh halimi tam anlamıyla yansıtıyordu.

Her ne kadar son aylarda hep kendi temamı kurmak üzerine uğraşsam ve birçok yeni şey öğrenip kendimi geliştirsem de bende grafik tasarım yönünden hep bir eksiklik olmuştur. İşin arkaplanını html ve css kısmını güzel götürsem de kendi kodladığım temalar bi raddede tıkanıyordu. En çok rastladığım sorunlarım; renklerin ve elementlerin uyumu...

Her neyse bi parağraf boş yaptıktan sonra asıl konuya dönelim. Velhasıl kelam tekrar o html temayı bulup onu wordpress'e entegre ettim. Yeni parçaları ekleyip eskileri çıkardım ve düzenledim. Sade ve beyaz ağırlıklı temaların revaşta olduğu dönemde yapmış olduğum bu seçim tuhaf kaçabilir. Ama öğrendiğim bir şey varsa ilk adımda "kendimi en güzel şekilde anlatabilmeliyim". Zifiri karanlıktaki yol aydınlatan yazılar... Mütevazilik timsali bir tema olmalı. Tüm ihtiyaçlarımı karşılayıp bunun ötesine sürüklemeli ziyaretçiyi.

Henüz yorum eklenmemiş, bi yorum atmaya ne dersin?

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

tema hakkında: Filozof

Gelişme aşamasındaki (%40) bu yeni temamızı birlikte kodlayacağız. Ayrıntılar çok yakında blogda yer alacak.