Where is My Mind Şarkısının En Güzel Coverları
Benim için anlamlı ve bir o kadar değerli -hatta aşacak olursam en sevdiğim şarkılardan birisi kendisi”Where is My Mind” şarkısını farklı sanatçıların nasıl tatlandırdıklarını size sunacağım bu akşam..

 

Benim için anlamlı ve bir o kadar değerli -hatta aşacak olursam en sevdiğim şarkılardan birisi kendisi, wikipedia geçmişi– “Where is My Mind” şarkısını farklı sanatçıların nasıl tatlandırdıklarını size sunacağım bu akşam..

Tabi şarkımızın bestecisi Black Francis‘i es geçersek ayıp olurdu. Besteledi ve duramadı 2004’te de bir de ben çalayım demiş dostumuz.

Francis’i hızlıca geçelim. Gelelim şarkının asıl sahibine, söyleyenine ki buda elbette Pixies‘tir. Fight Club filminin son 5dk sında çalmasıyla da arkasını sağlama almış oldu.

Tabiki Pixies söyledi ama sonugelmez bir cover serüvenine de yol açtı. Bunlardan kanımca en iyilerinden sayarsak;

Placebo – Where is My Mind

Nada Surf – Where is my Mind

Trampled by Turtles – “Where is My Mind?” (Pixies Cover) – YouTube

bir de şu kız..

Henüz yorum eklenmemiş bi yorum atmaya ne dersin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dost Siteler

Etiketler

Son Yorumlar

  • Kopye Kağıtları » Hakkı Cengiz : […] WordPress KOD DEPOSU - 1.819 […]
  • Hakkı Cengiz : Güncelleme: - cozumpark.com/blogs/windows_server/archive/2009/02/08/iis-7-uzerinde-phpmyadmin-kurulumu.aspx - eyurtsever.com/index.php/windows-10-iis-kurulumu-resimli-anlatim - renklikodlar.net/DERSLER/Internet_Information_Services_IIS_kurulumu hakkatten çooook uzun yoldan gitmişim.
  • machodolar : I know it's hard to comprehend but there will be days that you DON'T GIVE A SINGLE FUCK about any romantic relationship. Your whole being is more rational than your conscious mind and will do the necessary changes in time. So stop whining and get to work. Cheers. Machodolar
  • Hakkı Cengiz : sağol gardaşım yorumunu dikkate alarak bikaç rütüş attım
  • Hakkı Cengiz : I can walk into a room without you And I don't get drunk and talk about you So I guess I've learned to live without you I just don't know how to love without you
Özlü Söz