En iyi "Where is My Mind" Coverları

Mobil Mod8 Ekim 2016 tarihinde Hakkı Cengiz yazmıştır.

Where is My Mind Şarkısının En Güzel Coverları
Benim için anlamlı ve bir o kadar değerli -hatta aşacak olursam en sevdiğim şarkılardan birisi kendisi"Where is My Mind" şarkısını farklı sanatçıların nasıl tatlandırdıklarını size sunacağım bu akşam..

 

Benim için anlamlı ve bir o kadar değerli -hatta aşacak olursam en sevdiğim şarkılardan birisi kendisi, wikipedia geçmişi- "Where is My Mind" şarkısını farklı sanatçıların nasıl tatlandırdıklarını size sunacağım bu akşam..

Tabi şarkımızın bestecisi Black Francis'i es geçersek ayıp olurdu. Besteledi ve duramadı 2004'te de bir de ben çalayım demiş dostumuz.

Francis'i hızlıca geçelim. Gelelim şarkının asıl sahibine, söyleyenine ki buda elbette Pixies'tir. Fight Club filminin son 5dk sında çalmasıyla da arkasını sağlama almış oldu.

Tabiki Pixies söyledi ama sonugelmez bir cover serüvenine de yol açtı. Bunlardan kanımca en iyilerinden sayarsak;

Placebo - Where is My Mind

Nada Surf - Where is my Mind

Trampled by Turtles - "Where is My Mind?" (Pixies Cover) - YouTube

bir de şu kız..

Henüz yorum eklenmemiş bi yorum atmaya ne dersin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dost Siteler

Etiketler

Son Yorumlar

  • machodolar : I know it's hard to comprehend but there will be days that you DON'T GIVE A SINGLE FUCK about any romantic relationship. Your whole being is more rational than your conscious mind and will do the necessary changes in time. So stop whining and get to work. Cheers. Machodolar
  • Hakkı Cengiz : sağol gardaşım yorumunu dikkate alarak bikaç rütüş attım
  • Hakkı Cengiz : I can walk into a room without you And I don't get drunk and talk about you So I guess I've learned to live without you I just don't know how to love without you
  • machodolar : Kodlar üzerinde bir tavsiyem yok fakat menu başlıklarının ve "hakkı cengiz" yazısının fontunu daha az resmi bir şey yapsan sanki daha iyi durur gibi. Ayrıca "kodlarla dövüşen çocuk" yazısı da biraz sağ tarafa kaysa fena olmaz. Sevgiler, FordMemmed.
  • Hakkı Cengiz : merhabaa :) Yapıştırdığında bu dosyalar üzerine yazılsın dedin mi? ve bu dll dosyasını her bir ürünün içine kopyalamalısın. misal photoshop 32 bit versiyonunu kullanmak sana yetiyorsa adobe/photoshop (86x) klasörünün içine attıktan sonra böyle bir dosya mevcut diyecek. üzerine yaz deyip devam etmelisin.
Özlü Söz